מודיעין אזרחי שמירה ואבטחה

חברת האבטחה היא הליבה של קבוצת מודיעין אזרחי. החברה, אשר נוסדה בשנת 1963.

מודיעין אזרחי הינה החברה הגדולה והמובילה בארץ בתחום האבטחה ובסניפי החברה בכל הארץ מועסקים כאלפי אנשי אבטחה.

בזכות הון אנושי ומגוון מיומנויות, החברה מספקת מידי יום שירותי אבטחה בכל היקף, למגוון לקוחות מוסדיים ופרטיים: מוסדות ממשלה וציבור, מוסדות עירוניים ורשויות מקומיות, בתי-חולים, בנקים ומוסדות פיננסיים, נמלי ים ואוויר, רשתות שיווק, חברות תחבורה, תיירות ואנרגיה, ועוד רבות אחרות.

מגוון שירותים — כל הטכנולוגיות וכל מיומנויות האבטחה, מהרמה הכי בסיסית ועד למורכבויות הכי מתוחכמות. החברה דוגלת בגמישות תפעולית ומחשבתית, ומסוגלת לפעול בהתראות קצרות, בהתאם לדרישות הלקוח (או בהתאם לשינויים בחקיקה). עומק תפעולי וניסיון עשיר מאפשרים למודיעין אזרחי לתת כל סוג של שירות, לכל סוג של לקוח.

חברת האבטחה של קבוצת מודיעין אזרחי פועלת בפריסה ארצית, מאילת ועד קריית-שמונה בגבול הצפון, 24 שעות ביממה, באמצעות 9 סניפים שנמצאים באילת, באר-שבע, ירושלים, ראשון-לציון, תל-אביב,רעננה, אריאל,חיפה, וסניף רכבת ישראל. החברה מורשית על פי חוק לספק שירותי שמירה ואבטחה, היא מצוידת ברישוי מתאים על פי דין, וממלאת אחר כל התנאים על פי "חוק החוקרים הפרטיים ושירותי שמירה התשל"ב 1972".

הון אנושי – טיפוח העובד ויחס אישי הם חלק מהחזון הכללי. עובדי חברת האבטחה, מקבוצת מודיעין אזרחי, נהנים מכל היתרונות של חברה גדולה שמסוגלת לטפל בעובד באמצעות מנגנון מנהלתי-מקצועי, אשר קיים בכל סניף.

מודיעין אזרחי מתנהלת בשקיפות מלאה מול כל מועמד ועובד, תוך הקפדה על תגמול מלא על פי חוק. בנוסף, החברה חתומה על הסכם עבודה קיבוצי מיוחד עם האיגוד הארצי של העובדים בשמירה ואבטחה.

עבור עובדים מתאימים, שרואים בתחום האבטחה מקצוע לחיים, מציעה חברת האבטחה מקבוצת מודיעין אזרחי אופק מקצועי.

עובדים אלה מקודמים בהדרגה, עוברים קורסי הכשרה, ונהנים מהטבות מיוחדות.

סניפי החברה מספקים לעובדים רבים סביבת עבודה דינאמית, שמציעה גם מסלולי קידום.

תנאי עבודה – החברה, אשר שואפת למצוינות בתחום האבטחה, נוקטת באותה גישה בכל הקשור ליחסי עובד-מעביד. בהתאם לכך, מודיעין אזרחי מקפידה על מועד תשלום השכר, ועל תנאים סוציאליים שמשולמים כחוק במלואם. מעבר לכך, במתקנים מסוימים מקבלים העובדים הסעות, ארוחות והטבות אחרות, כחלק מתנאי העסקתם.

חברת האבטחה מקבוצת מודיעין אזרחי היא החברה הגדולה במשק בתחום האבטחה. אנו מעסיקים אלפי עובדים/ות ובהתאמה מציעים מספר עצום של משרות לפרויקטים בקנה מידה גדול, כמו: רכבת ישראל, מעברי הגבול של מדינת ישראל (מטעם משרד הביטחון), וכל סניפי רשת סופר-פארם. בגדול, אנו מגייסים מאבטחים\ות, בודקים\ות ביטחוניים, ושומרים\ות.

לתפקידי אבטחה מסוימים (כמו למשל במעברי גבול- פרויקט של משרד הביטחון), מגויסים לוחמים/ות, שעוברים קודם כל מבחני כושר. לאחר מכן, לפי דרישה של משרד הביטחון, הם גם עוברים קורס הכשרה מיוחד במשך חודש. חשוב לציין שבמהלך הקורס מקבלים המועמדים/ות שכר מלא ותנאים מעולים הכוללים: לינה, הסעות, וארוחות.

במקביל, לתפקידי אבטחה אחרים מגויסים עובדים/ות ללא רקע של לוחמים/ות. למעשה, כל פרויקט דורש מיומנויות שונות, כך שכל מקרה לגופו.

לתפקידי בודקים/ות ביטחוניים אנו מגייסים חבר'ה איכותיים ורציניים בוגרי/ות שרות צבאי/לאומי מלא. הם עוברים הכשרה עיונית ו/או פיזית של 11-12 יום. חלק מהקורס מתקיים בתנאי פנימייה ובחלקו האחר חוזרים העובדים/ות מידי יום הביתה. במהלך הקורס אנו מעניקים תנאים מעולים הכוללים שכר מלא, ארוחות, הסעות.

אנו מוקירים את עבודתם של הבודקים/ות הביטחוניים שעושים עבודה כה חשובה עבור משרד הביטחון, ומתגמלים אותם/ן עם מענקי התמדה.

לתפקידי השמירה אנו מגייסים עובדים/ות למגוון משרות ופרויקטים שבחלקם הם נדרשים/ות להצטייד בנשק. לאחר קורס הכשרה בסיסי וקצר (בשכר) העובד/ת מוצב/ת במקום עבודתו/ה.