בלדרות שמירה ואבטחה

בלדרות מאובטחת שינתה את פני השוק. מרגע הקמתה, התפתח תחום הבלדרות (Cash in Transfer) בצורה משמעותית ואפשר לכוחות השוק להתייעל עם סטנדרטים חדשים, גמישות לפי צרכי הלקוח, ומחירים הוגנים ותחרותיים.

בלדרות מאובטחת משנעת מידי יום כספים ודברי ערך, תוך הקפדה על נהלי אבטחה מחמירים, על תקני משטרת ישראל (ומפרט 8.3), ועל תנאי פוליסות ביטוח מקיפות (כיסוי כל הסיכונים באשר הם, מה שמפחית עלויות ביטוח לעסקים).

אנו מספקים מגוון רחב של שירותים:

הובלת כספים – הובלה שמתבצעת מסניפי בנקים עבור המגזר הבנקאי, או עבור כל גוף עסקי אחר.

איסוף כספים – הובלה זו מתבצעת מבית העסק אל סניפי בנקים שונים. שירות זה כולל גם הפקדת כספים עבור חברות מסחריות, רשתות שיווק, עסקים פרטיים, ועוד רבים אחרים.

הובלת דברי ערך – שירות הכולל הובלת תווי קניה,תכשיטים, מתכות יקרות, וכדומה, מבתי עסק לכל יעד נדרש.

שירותי מצלצלין – שירות המיועד לחברות או לחנויות שזקוקות למטבעות כסף לצורך עבודתן השוטפת.

ספירת כספים – בתי עסק רבים נעזרים בשירות הייחודי שחוסך להם שעות עבודה רבות של צוות העובדים. באופן כזה ספירת כספי הפדיון מתבצעת בצורה בטוחה על ידי מקצוענים.

שירותי כספומטים ובנקטים – שירות טעינת כספומטים ובנקטים עבור המערכת הבנקאית, אשר מתבצע באמצעות הובלה מאובטחת. החברה אחראית על חידוש מלאי המזומנים, ואף מספקת שירות טיפול בסיסי למכשירים.

בלדרות מאובטחת משרתת מגוון רחב של לקוחות, רובם מהמובילים בתחומם – בנקאות, קמעונאות, רשתות שיווק, תקשורת, תחבורה, אנרגיה, שגרירויות, מלונות יוקרה, ועוד.

כחברה צעירה ורעננה אשר מקדשת את השירות אישי, מטה החברה, מורכב (בהתאם) מצוות מקצועי, יעיל וזריז, שזמין בכל עת לכל לקוח. לקוחות בלדרות מאובטחת נהנים גם מהיותה חלק מקבוצת מודיעין אזרחי, שבבעלותה חברת האבטחה הגדולה ביותר במשק. מענה מקיף בתחומי האבטחה השונים, הופך את חברת הבלדרות ל- "One Stop Shop".

אנו מניחים לפניכם מגוון רחב של פתרונות בתחום הובלת כספים, הובלה ואחסנה של דברי ערך

אנו גאים להיות תעודת הביטוח לרווח, ביטחון, ורגיעה – של ארגונים רבים במשק!